Flip book element

Yüz Koruyucu Siper Maske ( Profesyonel )

Her türlü yüz korunması gereken ortamda kullanılabilir. Yüze yabancı maddelerin sıçramasını engellemek için kullanılır.  Hava yoluyla bulaşabilme yetisine sahip bakteri virüs gibi hastalık etkenlerine karşı direkt teması engelleyici koruma sağlar.

Devamını oku

Elektrik Deney Seti ( İlk-198 )

Elektrik devrelerini öğrenmeye hemen başlayın! Çıt çıtlı sistemi sayesinde hemen hızlı bir şekilde devre kurmaya başlayın! Basitten karmaşığa doğru giden 198 örnek devreye sahip harika bir kitapçık size yol göstersin. Adım adım elektrik devrelerini yapmayı öğrenin! Kendi devrelerinizi deneyin. Sonucu hemen görün. Bir radyo devresi yapın !

Devamını oku

Elektrik Deney Seti ( Midi-698 )

Elektrik Deney Seti ( Midi-698 ); Elektrik devrelerini öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmadı! 5, 6, 7, 8. sınıf fen ve teknoloji derslerini destekler ! Yaparak öğren, hiç unutma! Öğrenirken eğlen! 51 parça. Ürüne PİLLER dahil değildir !

Devamını oku

Yüz Koruyucu Siper Maske

Yüz Koruyucu Siper Maske; Her türlü yüz korunması gereken ortamlarda kullanılabilir. Yüze yabancı maddelerin sıçramasını engellemek için kullanılır. ( Sağlık çalışanları tarafından korana, grip vb. bulaşıcı hastalıklara karşı korunma maksadıyla kullanılabilir. )

Devamını oku

Akıllı Tahta Mobil Stant

86 ”altındaki tüm Akıllı Tahta modelleri için tasarlanan Yüksekliği Ayarlanabilir Mobil Stant sınıf hareketliliğini pürüzsüz ve zahmetsiz hale getirir. Devrim yaratan yay gerginlik teknolojisini kullanan Yüksekliği Ayarlanabilir Mobil Stant, sadece hafif bir dokunuşla güvenli ve kolay yüksek-düşük ayar sağlar.

Devamını oku

Atölye Mengenesi

Masa üstüne sabitlenen mengeneyi delme ve rendeleme amaçlı sabitlemede kullanabilirsiniz. Ürün oldukça iyi kavrar ve sağlamdır. Hızlı bir şekilde sıkıştırmak için düğmeye basın. Rotasyon tutuyor olabilir. Tutma boyutunu kolaylaştırmak için ölçek ile kazınmış kelepçe gövdesi.
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.