neler yapıyoruz?

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır.

Artık Çocukların Hayal Güçlerini Geliştirmek, Takım Çalışmasını Öğrenmek Ve Konsantrasyonlarını Yükseltmek İçin Akıllı Atölyeler Var.

Çocukları artık sadece oyuncaklara ya da bilgisayara veya televizyonun karşısına hapsetmek doğru değil. Motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini kullanmalarını diğer çocuklarla ekip çalışmasını öğretmek için farklı atölye çalışmaları çok faydalı. Atölye çalışmaları sırasında çocukların hayal gücü desteklendiği gibi konsantrasyonlarına da büyük katkı sağlıyor.

Ayrıca ince motor becerilerinin gelişmesine, farklı malzemelerle tanışmak, malzemeleri düzenli ve özenli kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok farklı katkı sağlıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar hem sosyalleşmelerini sağlıyor hem biriyle yardımlaşmayı öğrenirken ayrıca bir şey üretmenin keyfine de varıyorlar.

 
ÜNVANI : İstanbul İz Atölye Eğitim Çözümleri Sanayi ve Limited Şirketi
 
TİCARET SİCİL NO :  202370-5
 
MERSİS NO : 0481109144200001
 
İŞLETMENİN MERKEZİ : İstanbul
 
İŞLETMENİN ADRESİ : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi / Poligon Caddesi Şiir Sokak / Numara 10 / Kat 8 / Birim 53 / 34771 Tepeüstü / Ümraniye / İstanbul
 
VERGİ DAİRESİ : Alemdağ
 
VERGİ NUMARASI : 4811091442
 
SORUMLU MÜDÜR : Adem AY
 
FAALİYET KONUSU : Eğitim Mobilya ve Teknolojileri
detaylar shop

ÜRÜN GRUPLARI