Kategori Arşivleri: Drama – Tiyatro Atölyesi

Drama – Tiyatro Atölyesi yapıyoruz. Eğitim kurumları ( Kolejler, Anaokulları, Özel Okullar , Devlet Okulları, Eğitim Merkezleri ) için atölye sınıfları ” derslikleri ” projelendirme, imalat ve kurulumun yanı sıra eğitimler için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi Malzemeleri

Tasarım Atölyeleri

Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi Malzemeleri; Temel Eğitim Yapılarında kurulacak olan Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyeleri için gerekli donatım eşyalarının temin edilmesi ve kurulmasıdır. İŞİN KAPSAMI: Bu şartname; Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünce oluşturulan “Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyelerine” ait donatım malzemelerinin teknik özellikleri, standart ve kalite hususlarını, sevke hazırlama, ambalaj ve etiketleme, […]

Drama ve Tiyatro Atölyesi

Drama ve Tiyatro Atölyesi

Eğitim kurumlarında öğrencileri çocuk yaşta sahne sanatlarına adım atmasını sağlayacak tabiri caiz ise sahne tozu yutmalarını sağlayacak atölyelerdir. Eğitim kurumlarının uygun gördükleri alanlara göre projelendirilir. Uygun akustik ortam oluşturulur. Uygulanan alanda ki mimari proje mobilya ve konsept bütünlüğü esas alınır.