Kategori Arşivleri: Mutfak Atölyesi

Mutfak Atölyesi yapıyoruz. Eğitim kurumları ( Kolejler, Anaokulları, Özel Okullar , Devlet Okulları, Eğitim Merkezleri ) için atölye sınıfları ” derslikleri ” projelendirme, imalat ve kurulumun yanı sıra eğitimler için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Mutfak Atölyesi

Mutfak Atölyesi

Mutfak Atölyesi; Sağlıklı ve birbirinden leziz tatlar atölyemizde küçük şeflerimizin hünerli ellerinde hayat buluyor. Minik gurmelerimiz mevsim meyve ve sebzeleriyle mutfakta yaratıcılıklarını kullanırken mutfağa dair herşeyi olumlu olarak tanımlıyor. Çocuklar ince motor becerilerini, el- göz koordinasyonunu geliştiren bu atölye çalışmamızda kendi yetenek ve zevklerini keşfederken bir yandan da yaşıtları ile eğlenceli vakit geçiriyor.

Aşçılık Atölyesi

Mutfak Atölyesi

İyi bir eğitimi sadece fenni bilimlerden geçtiğini düşünenlerdenseniz bir kez daha düşünmenizde fayda var. İyi birey olmak sadece günümüz bilimleriyle mümkün değildir. Kişilerin asgari ihtiyaçlarını karşılayabilir olması çok büyük bir öneme sahiptir. Eğitim kurumlarında aşçılık atölyelerin olaması sayesinde çocuklarımız mutfakta da farklılıklarını ortaya koymaktadır.

Yemek Atölyesi

Mutfak Atölyesi

Eğitim kurumlarında fazla rastlanmayan ve çocukların hayatın her anına hazır olmasını sağlayacak dersliklerden biriside yemek atölyesidir. Bu derslik sayesinden çocuklar yemek yapmayı, ellerinde ki malzemeyi tutumlu kullanmayı, düzen ve tertibi öğrenirler.