Kategori Arşivleri: Seramik Atölyesi

Seramik Atölyesi yapıyoruz. Eğitim kurumları ( Kolejler, Anaokulları, Özel Okullar , Devlet Okulları, Eğitim Merkezleri ) için atölye sınıfları ” derslikleri ” projelendirme, imalat ve kurulumun yanı sıra eğitimler için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Seramik Atölyesi Planı

Seramik Atölyesi

Seramik Atölyesi Planı; Seramik hakkında merak edilen her şey burada!.. Üstelik de eşsiz seramik örnekleriyle birlikte! Halk arasında pişmiş toprak esaslı malzeme olarak bilinen seramik, kayaların dış etkiler sebebiyle parçalanmasıyla oluşan kil, kaolen ve benzeri maddelerin yoğurulup yüksek sıcaklıkta pişirilmesiyle elde edilir. Seramik, insan hayatında geçmişle bugün arasında kurulan bir bağ olarak yer alır. Arkeolojik […]

Seramik Atölyesi için Gerekli Malzemeler

Seramik Atölyesi

Seramik Atölyesi için Gerekli Malzemeler; Seramik yapmak için yetenekli ya da bilgili olmanız şart değil. Hayal gücünüz geniş, parmaklarınız kıvrak olsun yeter. Bir atölyeye giderseniz, daha ilk günden seramiğini bitmiş olarak çıkıyorsunuz.

Seramik Atölyesi – Anaokulu

Seramik Atölyesi – Anaokulu; Seramik, hayallerinizin sınırlarını zorlayabileceğiniz, tabiatta karşılığını bulamadığınız objeleri yaratabileceğiniz bir sanat dalı. Çamura, 10 parmağınızla şekil verirken, toprağın vücudunuzdaki negatif elektriği aldığını hissedeceksiniz. Üstelik, eğitime başladığınız ilk gün, profesyonel görünmese de bir obje ortaya çıkarmanız mümkün. Seramik yapmak için yetenekli ya da bilgili olmanız şart değil. Hayal gücünüz geniş, parmaklarınız kıvrak […]

Seramik Atölyesi

Seramik Atölyesi

Eğitim kurumları için projelendirilen seramik atölyeleri tarafımızdan imal edilir. Kurumun mimari hassasiyetlerine göre montajı yapılır. Seramik atölyeleri için sarf malzemeleri de İZ Atölye’den temin edilir. Size sadece uygun ortan ve materyal ile eğitimin keyfine varmak kalır.