Bolu Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi Dil Laboratuvarı kurulumu Çömertoğlu A.Ş. desteğiyle ortaya konulan bir projedir. Projede oluşturulan dil laboratuvarı ayrıca teknoloji tasarım, kodlama, eba destek noktası amaçlarına uygun şekilde projelendirilmiştir.

Yabancı dil sadece okuyarak ve yazarak değil de aynı zamanda görsel ve işitsel olanakları kullanarak bütünsel bir zeka çerçevesinde dil öğrenimini kolay bir hale getirmektir.

Son yıllarda her alanda olduğu gibi eğitim alanında da oldukça gelişim gösteren ülkemiz bu imkanları da yavaş yavaş kullanmaya başlamıştır. Nasıl ki bir kimya eğitimi laboratuvarı gerektiriyorsa İngilizce eğitimi de o şekilde özel bir laboratuvara ihtiyaç vardır.

 

 

 

 

 

Bolu Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi Dil Laboratuvarı kurulumu Çömertoğlu A.Ş. desteğiyle ortaya konulan bir projedir. Projede oluşturulan dil laboratuvarı ayrıca teknoloji tasarım, kodlama, eba destek noktası amaçlarına uygun şekilde projelendirilmiştir. Yabancı dil sadece okuyarak ve yazarak değil de aynı zamanda görsel ve işitsel olanakları kullanarak bütünsel bir zeka çerçevesinde dil öğrenimini kolay bir hale […]

Etiketler: Bolu Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi / Bolu Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi Dil Laboratuvarı / Mengen Anadolu Aşçılık Meslek Lisesi Dil Laboratuvarı