Zonguldak Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi için projelendirdikleri Tasarım Beceri Atölyelerine donatım ürünleri için destek verdik. MEB şartnamesine uygun ürünler okul yönetimine teslim edilerek TBA projleri tamamlandı.

 

Törende Bakan Selçuk’un, “Burada bir problem yaşıyoruz bu atölyelerle ilgili. Çocuklar, bu atölyeleri gördükten sonra sınıflara girmek istemiyorlar. Bu problemi çözme konusunda bilim insanları çalışıyorlar. Acaba ne tür önlemler alınıyor, bunları inceliyoruz.” esprisi salondakileri güldürdü.

 

Tasarım-beceri atölyelerinin kurulduğu okul öğrencilerinden birinin kendisine “Okulda hayat değişti.” sözlerini aktaran Selçuk, tarım atölyelerini gördüğünde duyduğu heyecanı paylaştı.

Zonguldak Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi için projelendirdikleri Tasarım Beceri Atölyelerine donatım ürünleri için destek verdik. MEB şartnamesine uygun ürünler okul yönetimine teslim edilerek TBA projleri tamamlandı.   Törende Bakan Selçuk’un, “Burada bir problem yaşıyoruz bu atölyelerle ilgili. Çocuklar, bu atölyeleri gördükten sonra sınıflara girmek istemiyorlar. Bu problemi çözme konusunda bilim insanları çalışıyorlar. Acaba ne tür […]

Etiketler: Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi Donatım / Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi TBA Donatım / Zonguldak Ereğli Mesleki Eğitim Merkezi