Burdur Çavdır Söğüt Ortaokulu Fetem Atölyesi; Teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yıllarda eğitim ortamlarında kullanılan yöntem, teknik ve materyallerde ciddi değişikler meydana gelmiştir. Özellikle de çeşitli teknolojik araçların eğitim ortamlarında etkin bir şekilde kullanılmasıyla birlikte öğretmenin ve öğretim ortamlarının işlevi değişmiştir. Öğretmen ve öğretim ortamlarının işlevini değiştiren ve gelişmiş ülkelerin birçoğunda da eğitim gündemini oluşturan kavramlardan biri de Fetem olduğu görülmektedir.

 

Fen ve matematik bilgilerinin kullanılması sonucunda teknolojik gelişmeler ortaya çıkmaktadır. Araştırmacılar fen ve matematik bilgisi doğrultusunda teknolojik problemler çözümlenmektedir. Teknoloji entegrasyonu, fen ve matematik bilgilerin kullanılarak teknolojik problemleri çözmek değil aynı zamanda teknoloji ile birlikte toplumun her alanda ihtiyacını da karşılamaktır.

Söğüt Ortaokulu müdürümüz Osman YURDASİPER himayelerinde ve bölge iş adamlarının destekleriyle hayata geçirdiğimiz Fetem Atölyesinin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bu özel projenin bir parçası olmamıza sağlayan tüm idari amirlerimize sonsuz teşekkürlerimize sunuyoruz.

Burdur Çavdır Söğüt Ortaokulu Fetem Atölyesi; Teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yıllarda eğitim ortamlarında kullanılan yöntem, teknik ve materyallerde ciddi değişikler meydana gelmiştir. Özellikle de çeşitli teknolojik araçların eğitim ortamlarında etkin bir şekilde kullanılmasıyla birlikte öğretmenin ve öğretim ortamlarının işlevi değişmiştir. Öğretmen ve öğretim ortamlarının işlevini değiştiren ve gelişmiş ülkelerin birçoğunda da eğitim gündemini oluşturan kavramlardan […]

Etiketler: Söğüt Fetem Atölyesi / Söğüt Ortaokulu Fetem / Söğüt Ortaokulu Fetem Atölyesi