Anaokulu Mobilyası; Bazen, çocukların zevk alacağı, güzel göründüğü ve çocuk oyununa karşı dayanıklı hale getirildiği mobilyalarla anaokulu eğitiminizi ilerici bir öğrenme ortamına nasıl dönüştüreceğinizi merak edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun.

Patlamış mısır, eğitim ortamındaki tüm çocukları kapsayan yenilikçi düzenleri ve kaynakları ile kendi bünyesinde tasarlanan anaokulu mobilyalarının geniş bir yelpazesini ve seçeneklerini sunar.

 

Yaratıcı ve yaratıcı açık uçlu oyunu destekleyen lider bir tasarımcı ve kaliteli oyun tabanlı okul mobilyası üreticisiyiz. Yenilikçi ürün yelpazesi ile İz Atölye, müşterilerine özel çözümler ve kaliteli hizmet sunar. İz Atölye uygun fiyata mükemmel kalitede çekici, renkli ve fonksiyonel mobilya sağlar.

 

Toksik olmayan renklerin kullanımı, çivi az mobilya hoş ve yapar çocuk dostu anaokulu mobilyaları. Patlamış Mısır ile, kullanım nesline dayanacak şekilde inşa edilmiş güvenli ve dayanıklı, yaşa uygun mobilyalarımıza güvenebilirsiniz. Bir anaokulu çocuğunun rahat hissedebileceği bir ortama ihtiyacı vardır ve kaliteli mobilya burada hayati bir rol oynar. Bu nedenle anaokulu mobilyalarımız, küçüklerin kafasını çekmek ve yakalamak için çeşitli tasarımlarda mevcuttur.

Geniş anaokulu mobilya ürünleri yelpazemiz, Anaokulu Sınıf Mobilyaları, Depolar, Sanat odası ve Gündüz Bakım ekipmanları, Halılar, Kütüphane Mobilyaları, Eğitici Oyuncaklar, Oyun Ekipmanları ve daha fazlasını içerir. Anaokulunun rol yapma faaliyetlerinde yardımcı olan çeşitli ürünlere sahibiz. Patlamış mısır, güvenilir bir durak anaokulu mobilyası sağlayıcısı olarak beklentilerinizi karşılayabilecek kapasitede olduğundan emin. Öyleyse neden büyüleyici bir anaokulu deneyimi sadece bir tık uzakta iken neden bekleyin. Patlamış Mısır üzerine tıklayın!

 

iz atölye iletişim

Eğitim kurumları için mekan özgü atölye çözümleri için bizleri arayın. Atölyeler için mobilya ve ekipman çözümlerinin yanı sıra öğrenci ve eğitmen eğitimleri içinde izlere ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0545 834 9353
Mail : bilgi@izatolye.com

neden biz

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır. Çocukları artık sadece oyuncaklara ya da bilgisayara veya televizyonun karşısına hapsetmek doğru değil. Motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini kullanmalarını diğer çocuklarla ekip çalışmasını öğretmek için farklı atölye çalışmaları çok faydalı. Atölye çalışmaları sırasında çocukların hayal gücü desteklendiği gibi konsantrasyonlarına da büyük katkı sağlıyor. Ayrıca ince motor becerilerinin gelişmesine, farklı malzemelerle tanışmak, malzemeleri düzenli ve özenli kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok farklı katkı sağlıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar hem sosyalleşmelerini sağlıyor hem biriyle yardımlaşmayı öğrenirken ayrıca bir şey üretmenin keyfine de varıyorlar.

atölye çalışmalarının önemi

Atölye Eğitimi, bütünleşik bir yapı içerisinde fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını birleştirerek; gençlerin analitik düşünmelerini, farklı öğrenme grupları ile etkileşimler kurmalarını, takım çalışması becerisi kazanmalarını, bildiklerini güncel olaylar ile ilişkilendirmelerini ve ürünlerini girişimci bir ruhla sunmalarını sağlar. Öğrencilerin keşfederek ve uygulayarak öğrenmelerini hedefleyen Atölye Eğitimi ile fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik becerilerini öğrencilere kazandırmak ve düşündüğünü hayata geçirebilen, yenilikçi, yaratıcı bireyler yetiştirmek amaçlanır. Atölye Eğitimi Neden Önemli;
  • Öğrencileri motive edebilir. Çünkü gerçek hayattan örneklere de uygulanabilir.
  • Çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmaya başlarlar.
  • Öğrenciler daha derin, daha detaylı düşünebilirler.
  • Öğrencilerin bireysel çalışma ve takım çalışması becerilerini geliştirir.
  • Atölye Eğitim, ezberci değil sorgulayıcıdır.
  • İletişim becerileri en üst seviyelere çıkabilir.
  • Öğrenciler eleştirel düşünmeyi öğrenirler.
  • Hata yapmanın aslında ne kadar değerli olduklarını görür öğrenciler.
  • Hatalarından ders çıkarıp tecrübeler edinirler.

Bir cevap yazın