Laboratuvar Deney Setleri; için materyalleri tek tek aramanıza bunun için günlerinizi saatlerinizi ayırmanıza gerek yok. İz Atölye sizler için tüm deney setlerini tek bir site çatısı altında topladı. Sizlere düşen ürünleri seçmek. Satınaldığınız ürünler okulunuza kadar gelecek.

 

Deney setlerinde oldukça geniş bir skala içinde tercih yapabilirsiniz. Ürünler güncel ders müfredatı göz önünde bulundurulacak hazırlanmıştır. Bu nedenle derslerinizde kullanımda hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız.

 

Bu setler sayesinde öğrencilerin derste öğrendiklerini uygulamalı olarak görmesi ve dersin daha kalıcı olması sağlanacaktır. Ayrıca ekip çalışması yapabilir ve öğrenciler arasında ki işbirliğini güçlendirebilirsiniz.

 

Laboratuvar Deney Setleri Hakkında

Deneyler sırasında yapılan deneme ve hatalar ile algısı güçlenen çocuklar konuları daha iyi kavrayacaklardır. Deneylerin bilimsel çalışmalar ve derslerin anlaşılması üzerinde ki etkisi herkesin bildiği azımsanamayacak bir gerçektir.

 

Setler, deneylerinizde kullanılmaya uygunluğunun dışında oldukça ekonomiktir. Üstelik ürünleri kredi kartına taksit imkanıyla satınalabilirsiniz. Kargoda hasar görmesi halinde de tutulan tutanak ile geri iadesini sağlayabileceksiniz.

 

iz atölye iletişim

Eğitim kurumları için mekan özgü atölye çözümleri için bizleri arayın. Atölyeler için mobilya ve ekipman çözümlerinin yanı sıra öğrenci ve eğitmen eğitimleri içinde izlere ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0545 834 9353
Mail : bilgi@izatolye.com

neden biz

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır. Çocukları artık sadece oyuncaklara ya da bilgisayara veya televizyonun karşısına hapsetmek doğru değil. Motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini kullanmalarını diğer çocuklarla ekip çalışmasını öğretmek için farklı atölye çalışmaları çok faydalı. Atölye çalışmaları sırasında çocukların hayal gücü desteklendiği gibi konsantrasyonlarına da büyük katkı sağlıyor. Ayrıca ince motor becerilerinin gelişmesine, farklı malzemelerle tanışmak, malzemeleri düzenli ve özenli kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok farklı katkı sağlıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar hem sosyalleşmelerini sağlıyor hem biriyle yardımlaşmayı öğrenirken ayrıca bir şey üretmenin keyfine de varıyorlar.

atölye çalışmalarının önemi

Atölye Eğitimi, bütünleşik bir yapı içerisinde fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını birleştirerek; gençlerin analitik düşünmelerini, farklı öğrenme grupları ile etkileşimler kurmalarını, takım çalışması becerisi kazanmalarını, bildiklerini güncel olaylar ile ilişkilendirmelerini ve ürünlerini girişimci bir ruhla sunmalarını sağlar. Öğrencilerin keşfederek ve uygulayarak öğrenmelerini hedefleyen Atölye Eğitimi ile fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik becerilerini öğrencilere kazandırmak ve düşündüğünü hayata geçirebilen, yenilikçi, yaratıcı bireyler yetiştirmek amaçlanır. Atölye Eğitimi Neden Önemli;
  • Öğrencileri motive edebilir. Çünkü gerçek hayattan örneklere de uygulanabilir.
  • Çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmaya başlarlar.
  • Öğrenciler daha derin, daha detaylı düşünebilirler.
  • Öğrencilerin bireysel çalışma ve takım çalışması becerilerini geliştirir.
  • Atölye Eğitim, ezberci değil sorgulayıcıdır.
  • İletişim becerileri en üst seviyelere çıkabilir.
  • Öğrenciler eleştirel düşünmeyi öğrenirler.
  • Hata yapmanın aslında ne kadar değerli olduklarını görür öğrenciler.
  • Hatalarından ders çıkarıp tecrübeler edinirler.