Kitap Okuma Köşesi; Çocuğun, büyüleyici Okuma Ağacı ile doğal dünyaya karşı doğuştan gelen coşkusunu arttırın. Bu yüce ağaç, herhangi bir sınıfta içgüdüsel, organik bir okuma alanı sağlar. Ağacın tabanında vinil sırt ve koltuk minderleri bulunan konforlu bir tezgah okuma, sessiz oyun veya küçük grup etkinlikleri için idealdir.

Ağaç gövdesindeki raflar, en sevdiğiniz kitapları veya oyuncakları görüntülemek için mükemmeldir. Çıkarılabilir, büyük boyutlu yaprakları olan iki dallı dal, çocukların altında rahatlamaları için bir karşılama gölgesi oluşturur. Dalları boyunca delikler mevsimsel süslemeler ve öğrenci projeleri asmak için alanlar yaratır. Sağlam, huş ağacı kontrplak konstrüksiyonu kolayca inşaat kolayca titiz, günlük sınıf kullanımına dayanabilir.

Yuvarlak, pürüzsüz zımparalanmış çocuk güvenliği köşeleri ve 5 kademeli koruyucu UV kaplama, dayanıklı ve kolay temizlenebilir bir yüzey oluşturur. Davetkar, rahat Okuma Ağacı ile doğayı sınıfınıza dahil edin. Bir araya gelmeye hazır gemiler. Tezgah ayrı satılır. Sadece Okuma Ağacı ile kullanım içindir. Düzgün bir stabilite sağlamak için Okuma Ağacı bir duvara sabitlenmelidir. Duvara montaj donanımı dahil değildir. 4 taraflı bir Okuma Ağacı yapılandırması 4 Okuma Ağacı Tezgahı ile kullanılmalı ve birleştirilmelidir. Ölçüler 2.22 L x 2.22 W x 2.69 H metre (87.5 ″ L x 87.5 ″ W x 106 ″ H inç)

 

 • Okuma Ağacının doğal ve sakinleştirici mevcudiyeti ile sınıfınızda sıcak, davetkar bir okuma alanı yaratın
 • Ağaç gövdesindeki raflar, en sevdiğiniz kitap ve oyuncaklar için mükemmel bir yer.
 • Vinil sırtlı ve koltuk minderli ayrı konforlu dört ayaklı tezgah.
 • Dallardaki zımpara delikleri mevsimsel süslemeler ve öğrenci projeleri asmak için alanlar yaratır
 • Doğal tonlu yapraklar, kolayca dal yuvalarına kayar
 • EVA malzemeden yapılmış yapraklar

 

Alanınızı kolayca bölümlere ayırın: bitmiş bir arka panel sınıfta oda düzenleme seçeneklerine izin verir

Duvar montaj vidaları dahil değildir. İhtiyacınız olan bağlantı elemanları tipi, duvarınızın malzemesine göre değişecektir. Sınıfınızdaki duvarlara uygun bağlantı elemanları kullanın.

Ölçüler 2.22 L x 2.22 W x 2.69 H metre (87.5 ″ L x 87.5 ″ W x 106 ″ H inç)

İki veya daha fazla ağacın gölgesi, en geniş noktada 4,52 metre (178 ″ inç)

Boyutlar: 222 x 222 x 269 cm

 

iz atölye iletişim

Eğitim kurumları için mekan özgü atölye çözümleri için bizleri arayın. Atölyeler için mobilya ve ekipman çözümlerinin yanı sıra öğrenci ve eğitmen eğitimleri içinde izlere ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0545 834 9353
Mail : bilgi@izatolye.com

neden biz

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır. Çocukları artık sadece oyuncaklara ya da bilgisayara veya televizyonun karşısına hapsetmek doğru değil. Motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini kullanmalarını diğer çocuklarla ekip çalışmasını öğretmek için farklı atölye çalışmaları çok faydalı. Atölye çalışmaları sırasında çocukların hayal gücü desteklendiği gibi konsantrasyonlarına da büyük katkı sağlıyor. Ayrıca ince motor becerilerinin gelişmesine, farklı malzemelerle tanışmak, malzemeleri düzenli ve özenli kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok farklı katkı sağlıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar hem sosyalleşmelerini sağlıyor hem biriyle yardımlaşmayı öğrenirken ayrıca bir şey üretmenin keyfine de varıyorlar.

atölye çalışmalarının önemi

Atölye Eğitimi, bütünleşik bir yapı içerisinde fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını birleştirerek; gençlerin analitik düşünmelerini, farklı öğrenme grupları ile etkileşimler kurmalarını, takım çalışması becerisi kazanmalarını, bildiklerini güncel olaylar ile ilişkilendirmelerini ve ürünlerini girişimci bir ruhla sunmalarını sağlar. Öğrencilerin keşfederek ve uygulayarak öğrenmelerini hedefleyen Atölye Eğitimi ile fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik becerilerini öğrencilere kazandırmak ve düşündüğünü hayata geçirebilen, yenilikçi, yaratıcı bireyler yetiştirmek amaçlanır. Atölye Eğitimi Neden Önemli;
 • Öğrencileri motive edebilir. Çünkü gerçek hayattan örneklere de uygulanabilir.
 • Çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmaya başlarlar.
 • Öğrenciler daha derin, daha detaylı düşünebilirler.
 • Öğrencilerin bireysel çalışma ve takım çalışması becerilerini geliştirir.
 • Atölye Eğitim, ezberci değil sorgulayıcıdır.
 • İletişim becerileri en üst seviyelere çıkabilir.
 • Öğrenciler eleştirel düşünmeyi öğrenirler.
 • Hata yapmanın aslında ne kadar değerli olduklarını görür öğrenciler.
 • Hatalarından ders çıkarıp tecrübeler edinirler.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.