İz Atölye Makerzoid, Robot Master Premium, Robotik Kodlama Seti / 600 Parça, 200 Farklı Robot;  600 blok parça ile 200 kadar robot yapmaya imkan veriyor. Robotları tablet ve cep telefonu uyumlu APP ile kodlayabilir veya kumanda edebilirisiniz. Makerzoid Robot Master Premium Set içeriği ilkokuldan liseye kadar geniş bir yaş grubuna uygun şekilde imal edilmiş.

İz Atölye Makerzoid, Robot Master Premium, Robotik Kodlama Seti / 600 Parça, 200 Farklı Robot 

Set Detaylar;

 • Mesafe Sensor ( 1 Adet )
 • Kızılötesi Tarama Sensor ( 1 Adet )
 • Elektrik Motoru ( 2 Adet )
 • Bluetooth Kontrol ve Kodlama Kiti ( 1 Adet )
 • Blok Parça ( 600 Adet )
 • Robot Seçenekleri  ( +200 Adet Robot )
 • Paketi Ölçüleri ( 413 × 301 × 114mm )

Öğretici ve Eğitici STEAM Seti

ROBOT MASTER, çocuklara bol miktarda STEAM bilgisi sağlamak için robot uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Çocuklar eğlenirken inşa etmeyi, kodlamayı ve yaratmayı öğrenirler.

600 Blok Parça ile 200’e Varan Robot Modeli

Yükseltilmiş ana bilgisayar kontrolörü ve motoru ile Robot Master (Premium), makine, dişliler, yapı, şanzıman vb. gibi birçok bilimsel mühendislik ve robot bilgisi içeren basitten karmaşığa kadar 200’e kadar robotu destekler.

Kendin Öğren İçerik Eğitimleri

Bu kitle, çocuklar online video eğitimleri ile kendi başına nasıl inşa edileceğini, kontrol edileceğini ve kodlanacağını öğrenmeleri için 3 seviyeye ayrılmış 47 robotik kursu ile donatılmıştır. Bu aynı zamanda İz Atölye’nin resmi kurslarıyla robotik dersler yürütmesi için güçlü bir öğretim aracıdır.

Grafik Programlama ile Mobil & Tablet APP Kontrolü

Çocuklar, sürükle ve bırak kadar basit, grafik programlama özelliğine sahip bu interaktif eğitici setle çalışırken yaratıcı problem çözme becerilerini kodlamayı ve geliştirmeyi öğrenecekler. Ayrıca bu Robotik ve Kodlama Seti APP ( Android & İOS ) kontrol imkanı sunuyor.

Ayrıntılı El Kitabı ve APP Talimatı

Kağıt kılavuz, çocuklara robotları basitten karmaşığa nasıl inşa edeceklerini öğretir, böylece çocuklar akıllı cihazlardan gelen parazit olmadan yaratmanın tadını çıkarabilirler. Ayrıca, robotların nasıl inşa edileceğini, kontrol edileceğini ve bir program yazılacağını öğretmek için bir APP ile donatılmıştır.

Depolama ve Taşıma Kutusu

Dayanıklı ve kullanışlı taşıma kutusu ile çocuklar kendi oyuncaklarını paketleme ve toplama konusunda iyi bir alışkanlık geliştirmelerine yardımcı olmak için dahil edilmiştir. Kullanışlı tasarımıyla zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur, çünkü çocuklar blokları renk ve boyuta göre sıralayabilirler.

Makerzoid Robot Master Premium Set / Robotik Kodlama Kiti’ne dair detaylar için aşağıda yer alan videoyu izleyebilir veya tarafımıza 0850 840 4783 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

iz atölye iletişim

Eğitim kurumları için mekan özgü atölye çözümleri için bizleri arayın. Atölyeler için mobilya ve ekipman çözümlerinin yanı sıra öğrenci ve eğitmen eğitimleri içinde izlere ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0545 834 9353
Mail : bilgi@izatolye.com

neden biz

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır. Çocukları artık sadece oyuncaklara ya da bilgisayara veya televizyonun karşısına hapsetmek doğru değil. Motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini kullanmalarını diğer çocuklarla ekip çalışmasını öğretmek için farklı atölye çalışmaları çok faydalı. Atölye çalışmaları sırasında çocukların hayal gücü desteklendiği gibi konsantrasyonlarına da büyük katkı sağlıyor. Ayrıca ince motor becerilerinin gelişmesine, farklı malzemelerle tanışmak, malzemeleri düzenli ve özenli kullanmayı öğrenmeye kadar pek çok farklı katkı sağlıyor. Çocukların, kendi yaş grupları ile yaptıkları çalışmalar hem sosyalleşmelerini sağlıyor hem biriyle yardımlaşmayı öğrenirken ayrıca bir şey üretmenin keyfine de varıyorlar.

atölye çalışmalarının önemi

Atölye Eğitimi, bütünleşik bir yapı içerisinde fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını birleştirerek; gençlerin analitik düşünmelerini, farklı öğrenme grupları ile etkileşimler kurmalarını, takım çalışması becerisi kazanmalarını, bildiklerini güncel olaylar ile ilişkilendirmelerini ve ürünlerini girişimci bir ruhla sunmalarını sağlar. Öğrencilerin keşfederek ve uygulayarak öğrenmelerini hedefleyen Atölye Eğitimi ile fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik becerilerini öğrencilere kazandırmak ve düşündüğünü hayata geçirebilen, yenilikçi, yaratıcı bireyler yetiştirmek amaçlanır. Atölye Eğitimi Neden Önemli;
 • Öğrencileri motive edebilir. Çünkü gerçek hayattan örneklere de uygulanabilir.
 • Çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmaya başlarlar.
 • Öğrenciler daha derin, daha detaylı düşünebilirler.
 • Öğrencilerin bireysel çalışma ve takım çalışması becerilerini geliştirir.
 • Atölye Eğitim, ezberci değil sorgulayıcıdır.
 • İletişim becerileri en üst seviyelere çıkabilir.
 • Öğrenciler eleştirel düşünmeyi öğrenirler.
 • Hata yapmanın aslında ne kadar değerli olduklarını görür öğrenciler.
 • Hatalarından ders çıkarıp tecrübeler edinirler.

Bir cevap yazın